Little Doctor inhalator - nebulizator LD-213C
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 753A123
Opis
Funkcje:
- Inhalator kompresorowy idealny do użytkowania zarówno w warunkach domowych jak i szpitalnych.
- Za pomocą przełącznika obrotowego na nebulizatorze można wybrać jeden z trzech tryb w leczenia odpowiedniego odcinka dr g oddechowych.
- Maksymalnie efektywne wykorzystywanie środków leczniczych dzięki niskiej końcowej objętości roztworu inhalacyjnego.
- Standardowy komplet zawiera: maskę dla dorosłych, maskę dla dzieci, 2 ustniki, przewód powietrzny o długości 2m i 5 wymiennych filtrów powietrza.
FUNKCJE | |
|---|---|
| Model | LD-213C |
| Typ | Kompresorowy |
| Wydajność otrzymywania aerozolu | Tryb 1 – 0,3 ml/min, Tryb 2 – 0,4 ml/min, Tryb 3 – 0,5 ml/min |
| Średnia wielkość cząsteczek aerozolu (MMAD) | Tryb 1 – 3,0 μm, Tryb 2 – 4,0 μm, Tryb 3 – 5,0 μm |
| Objętość pojemnika na roztwór inhalacyjny | 10 ml |
| Czas pracy ciągłej | 4 godziny |
| Końcowa objętość roztworu inhalacyjnego | 0.5 ml |
SPECYFIKACJA URZĄDZENIA | |
| Głośność | 55 dB |
| Minutnik | nie |
| Pobór mocy | 60 W |
| Warunki eksploatacji urządzenia (temperatura) | od 10 °С do 35 °С |
| Warunki eksploatacji urządzenia (wilgotność) | 85% i mniej |
ZASILANIE | |
| Zasilanie | ~230V 50Hz |
INNE | |
| Waga | 1500 g |
| Wymiary, mm | 165х117х170 |
| Zawartość kompletu | Kompresor, etui na akcesoria, filtr zapasowy do inhalatora (model LD-N055) – 5szt., instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, ustnik inhalacyjny (model LD-N022) – 2szt., Maska do inhalacji dla dorosłych (model LD-N041), Maska do inhalacji dla dzieci (model LD-N040), nasadka do inhalacji przez nos dla dorosłych (model LD-N058), nasadka do inhalacji przez nos dla dzieci (model LD-N059), Nebulizator LD-N107 (w tym nebulizator inhalacyjny LD-N008), opakowanie, przewód powietrzny o długości 2 m (model LD-N051) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.