Myjka ultradźwiękowa Sonic-2
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 96B3-983FF_20230807155136
Opis
Myjka ultradźwiękowa Sonic 2 stosowana jest w pracowniach jubilerskich, protetycznych oraz w laboratoriach do mycia i odgazowania.
| wymiary wew. wanny (dł. x szer. x głęb.) | 150 x 135 x 100 mm |
|---|---|
| wymiary zew. (dł. x szer. x wys.) | 175 x 165 x 220 mm |
| pojemność | 1,6 l |
| moc ultradźwiękowa (max/okres) | 2 x 100 W |
| częstotliwość | 40 kHz |
| moc układu grzania | 150 W |
| regulator temperatury | 30-80°C |
| układ czasowy | 0-30 min |
| waga | 2,8 kg |
Myjka nie zawiera koszyka.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.