Myjka ultradźwiękowa Sonic 36 jest niezastąpiona w myciu narzędzi medycznych na blokach operacyjnych, w stacjach mechaniki pojazdowej, warsztatach remontowych oraz w przemyśle w procesach technologicznych wymagających wysokiej klasy czystości powierzchni. Profesjonalne wykonanie przeznaczone do intensywnej eksploatacji.
Wanna myjki jest spawana z blachy o grubości 1.5 mm w gat. wg. AISI 316L (A4). Pokrywa na zawiasach, z izolacją termiczną i akustyczną oraz z uszczelką z gumy silikonowej.
Myjka ultradźwiękowa Sonic-36
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 96B3-983sq_20230807162603
Opis
| wymiary wew. wanny (dł. x szer. x głęb.) | 450 x 300 x 330 mm |
|---|---|
| wymiary zew. (dł. x szer. x wys.) | 535 x 475 x 430 mm |
| pojemność | 48 l |
| moc ultradźwiękowa (max/okres) | 2 x 800 W |
| częstotliwość | 40 kHz |
| moc układu grzania | 1200 W |
| regulator temperatury | 30-80°C |
| układ czasowy | 0-30 min |
| waga | 29,6 kg |
| zawór spustowy | 1/2 cala |
Myjka nie zawiera w zestawie koszyka.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.