Myjka ultradźwiękowa Sonic-5
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 96B3-983FF_2_20230807160119
Opis
Myjka ultradźwiękowa Sonic 5 jest przeznaczona do mycia długich narzędzi, pipet laboratoryjnych itp. Stosowana w pracowniach endoskopowych, gabinetach zabiegowych i laboratoriach.
| wymiary wew. wanny (dł. x szer. x głęb.) | 500 x 135 x 100 mm |
|---|---|
| wymiary zew. (dł. x szer. x wys.) | 530 x 165 x 230 mm |
| pojemność | 6 l |
| moc ultradźwiękowa (max/okres) | 2 x 320 W |
| częstotliwość | 40 kHz |
| moc układu grzania | 300 W |
| regulator temperatury | 30-80°C |
| układ czasowy | 0-30 min |
| waga | 6,7 kg |
| zawór spustowy | 3/8 cala |
Myjka nie zawiera koszyka
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.