Myjka ultradźwiękowa Sonic-9
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 96B3-983s
Opis
Dużej mocy myjka ultradźwiękowa Sonic 9 (kształt wanny odpowiada formatowi A4) jest stosowana w laboratoriach do mycia m.in. sit, w serwisach komputerowych do mycia płyt głównych, klawiatur oraz w gabinetach zabiegowych.
| wymiary wew. wanny (dł. x szer. x głęb.) | 320 x 295 x 100 mm |
|---|---|
| wymiary zew. (dł. x szer. x wys.) | 355 x 330 x 260 mm |
| pojemność | 9 l |
| moc ultradźwiękowa (max/okres) | 2 x 480 W |
| częstotliwość | 40 kHz |
| moc układu grzania | 300 W |
| regulator temperatury | 30-80°C |
| układ czasowy | 0-30 min |
| waga | 8,2 kg |
Myjka nie zawiera w zestawie koszyka.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.